Teams

Isivol Dames 1

1e klasse

Trainers: Yvo van Hout, Otto van Hout
Speelsters: Vivian Wijlens, Marlou Dwars, Annel Rupert, Maike Hobbenschot, Tamara Winkelhuis, Loes van Sark, Bente Boonk, Fleur Scharenborg, Kyra Ottenschot, Laurien Kortier, Marrit Aarnink, Wieke Boonk

Isivol Dames 2

2e klasse

Trainer: Henk Hobbenschot
Speelster: Amber Wissink, Anouk oude Tanke, Jolien Morsinkhof, Kimberly Siemerink, Kylie Tettero, Mandy ten Thije, Marell oude Hesselink, Milou Brus, Nadieh ten Vregelaar, Sanne Beukers, Tess Veldhuis

Isivol Dames 3

2e klasse

Trainer: Lars van Hout en Tamara Winkelhuis
Speelsters: Anna Fukkink, Anne Waanders, Kelly Hoefman, Kim Lankheet, Lisa Nijhof, Loes Mensink, Marije Derkink, Nicole Kuster, Suzanne van Os, Tess Beukers

Isivol Dames 4

2e klasse

Trainer: Lars van Hout
Speelsters: Ilse Lubbers, Jolijn Barink, Kelly Eijsink, Leonie ten Hagen, Merle ten Hagen, Monique Veelers, Nieke klein Snakenborg, Nina Ros, Rosan Bolder

Isivol Dames 5

3e klasse

Trainer: Jan pieter Nijhof
Speelsters: Claudia te Riet, Daphne Blanken, Emke Abbink, Jantine Hag, Jitske Klaver, Kirsten ten Broeke, Lynn Beukers, Margot Eijsink, Sanne klein Gunnewiek, Sophie klein Snakenborg 

Isivol Dames 6

4e klasse

Trainer: Annel Rupert
Speelsters: Aike van der Kolk, Bo ten Vregelaar, Demi Wilderink, Diede Brummelhuis, Ieke Asbreuk, Jill Nales, Laura Slotman, Marloes Hoefman, Willemijn Haverkate

Isivol Dames 7

4e klasse

Trainer: Hennie Kroep
Speelsters: Britney van de Kuil, Charlotte Lohuis, Iemke ten Vregelaar, Ine Somhorst, Jolijn Gröniger, José Mos, Nadieh Bolder, Sita Botterhuis, Yvonne Wijlens 

Isivol Heren 1  

1e klasse

Trainer: Eric Toebes
Spelers: Arno Hubers, Mike de Wit, Jan zum Grotenhof, Ramon Noordink, Dennis Semmekrot, Roy Ottenschot, Lars Busschers, Peter zum Grotenhof, Lars van Hout, Kees Brandsma, Rik Hartemink

Isivol Dames recreanten A

2e klasse

Trainer: Hennie Kroep
Speelsters: Karin Pelkman, Mariël Smit, Majanka Eijsink, Lisette van der Kuit, Hilde Wijlens, Mirthe Eijsink, Maike ten Vregelaar

Isivol Dames recreanten B

2e klasse

Trainer: Hennie Kroep
Speelsters: Stephanie Eising, Kim Waanders, Marloes Broekmaat, Silvia Weghorst, Dianne Michorius, Marloes Ezendam, Sabiene Breukers, Debby Lammersen

De jeugd bestaat uit 4 meisjes teams (A, B en 2 C teams) en 4 mini teams. 
De jeugdtrainers zijn Meiden A; Maike Hobbenschot, Meiden B; Andre Bastiani, Meiden C1; Kyra Ottenschot en Loes Mensink, Meiden C2; Bente Boonk, Mini's; Emke Abbink en Tess Beukers

Trainingstijden seizoen   2022-2023

                          Tijden                     Zaal 1            Tijden                    Zaal 2 

Maandag         17.45 - 19.00         Meiden C2    17.45 - 19.00      Meiden A
                                                                                 19.00 - 20.15       Dames 1
                                                                                 20.15 - 21.30       Dames 6
                                                                                 21.30 - 22.45       Dames 2 
Dinsdag           18.30 - 19.45        Meiden B       17.45 - 19.00       Meiden C1
                                                                                 19.00 - 20.30       Dames 4 
                                                                                 20.30 - 22.00       Dames 3
Woensdag      17.45 - 19.00         Mini's             17.45 - 19.00        Mini's 
                         19.00 - 20.30         Dames 7       19.00 - 20.30        Dames 5
                         20.30 - 22.00         Heren 1         20.30 - 22.00        Recr. A/B      
Donderdag     18.15 - 19.30         Meiden A      17.45 - 19.00        Meiden C1/2
                         19.30 - 21.00         Dames 3/4   19.00 - 20.30        Dames 2
                                                                                 20.30 - 22.00       Dames 1